Back to the top

Rodinná dobrodružství

Rodinná dobrodružství

Pro koho je program určen?

Pro rodiče s dětmi bažícími po zážitcích a dobrodružstvích. Pro děti s rodiči, kteří nemají čas nebo sílu vymýšlet a organizovat dobrodružný program. Pro rodiny, které chtějí strávit společný čas a získat jedinečný zážitek.

Jak si mohu program objednat?

Pokud jste parta více rodin, program vám umíme připravit a zorganizovat na míru – na vámi vybrané chatě. Zavolejte nám a probereme podrobnosti.
Také organizujeme letní rodinné tábory, kde se rodiny mají možnost přihlásit jednotlivě. Termíny na nejbližší léto a detailní informace budeme komunikovat na facebooku: https://www.facebook.com/podklobukom

Co je součástí programu?

Příběh – všechny programy jsou tematické a aktivity v nich jsou přímo propojeny s příběhem. Kvůli autenticitě příběh prezentujeme osobně (postavy v kostýmech) nebo pomocí audio nahrávek.
Kreativní workshopy podle tématu programu. Např. : výroba mečů / štítů / tomahawků / náramků či náhrdelníků, malování indiánského totemu, drátenický nebo hrnčířský workshop.
Pohybové aktivity podle tématu programu. Např. : klusání na nafukovacích koních, lukostřelba, překážkové dráhy, střelba z obřích praků, lesní (noční) pátračky, lehká turistika, sportovní turnaje.
Dětské šifry – úkoly, při kterých se děti naučí čtení tajných zpráv, odhalování neviditelného písma, sledování zašifrovaných stop, hledání ukrytých pokladů. Také si procvičí základy matematiky nebo logického uvažování.
Odnesete si kromě množství jedinečných zážitků i: tematické tričko, výrobky z workshopů (podle tématu), obsah pokladu / odměnu pro děti.

Rébusek ve starověkém Egyptu

Pod klobúkom - Rébusek ve starověkém egyptu

Mocná pečeť byla zlomena a obávaná mumie začíná nabírat sílu. Pomozte Rébuskovi přivolat ducha legendárního balzamovače, který vám prozradí, jak rozluštit záhadu starého písma. Společně postavíme pyramidu a mumii za pomoci kouzla uložíme zpátky k věčnému spánku.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi ve věku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

ZÁŽITKY: VÝROBA EGYPTSKÝCH ČELENEK, PŘEPRAVA KVÁDRŮ NA STAVBU PYRAMIDY, SETKÁNÍ SE ZÁBAVNÝM DUCHEM BALZAMOVAČE, ROZLUŠTĚNÍ HIEROGLYFŮ, ZNEŠKODNĚNÍ OBÁVÁNÉ MUMIE ...

Rébusek v zemi kouzel

Rébusek v zemi kouzel

Přijměte pozvánku do školy magie. Naučte se používat kouzelné hůlky a míchat čarovné lektvary. Ovládněte kouzelnou sílu, pomocí které získáte obruče času a osvobodíte ducha jednoho z největších mágů všech dob. Čeká vás spousta kouzelných zážitků.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi ve věku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: mluvící magický klobouk, obří kniha kouzel, výroba kouzelných hůlek , míchání lektvarů, setkání s duchem prázdnin ...

Indiánsky kmen "Rébuskové"

Pod_klobukom_indiansky_kmen_Rebuskove

Mapa k legendárnímu pokladu kmene „Rébusků“ byla rozdělena a její části zůstaly ukryté. Prověřte své stopařské a lovecké dovednosti, části mapy vypátrejte a obnovte dávnou slávu svého kmene. Dobrodružství, na které vaše děti jen tak lehce nezapomenou.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi ve věku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: lukostřelba, stopování, výroba tomahawků, hledání pokladu ...

Rébusek a rytířský turnaj

Pod_klobukom_Rebusek_a_rytirsky_turnaj

Král Rébusek vám nabídl možnost získat rytířské tituly. Nejdříve však musíte získat 100 dukátů na zápisné do rytířského turnaje a tituly si vybojovat. Dobrodružství ve středověké atmosféře plné tvůrčích dílen a rytířských soubojů.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi ve věku 6 - 13

Program na: 1 - 4 dni

Zážitky: střelba z katapultu, základy drátenictví, rytířský turnaj...

Rébusek v zemi čísel

Pod_klobukom_Rebusek_v_krajine_cisel

Drak Derivát ukradl Rébuskovi jeho oblíbené kružítko. Vyrobte si vlastní zbroj a připravte se na dobrodružnou výpravu za jeho záchranou. Cestou přes zemi čísel budete muset rozlousknout nejeden rébus. Procvičte si základy matematiky hravou formou.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi ve věku 6 - 10

Program na: 1 - 3 dni

Zážitky: výroba mečů a štítů, putování krajinou čísel plné rébusů, střelba z obřího praku...

Rébusek a ztracený klíč

Pod_klobukom_Rebusek_a_ztraceny_klic

Zbojník Zubadlo vzal Rébuskovi klíč od truhly s pokladem. Vydejte se po zbojníkových stopách a pomozte Rébuskovi klíč vypátrat. Odměna vás nemine. Dobrodružství vhodné i pro menší děti.

Vhodné pro: Rodiny s dětmi ve věku 4 - 8

Program na: 1 - 2 dni

Zážitky: lesní pátračka, dětské šifry, truhlice s pokladem...

Kontakt : info@podklobukom.sk 
© Copyright 2017. All Rights Reserved.