Back to the top

O nás

O nás

Společnost Pod klobúkom, s.r.o. vznikla začátkem roku 2018. Věnujeme se tvorbě šifrovacích her, na míru šitých teambuildingů pro firmy a rodinných dobrodružství.

Šifrovací hry jsou inteligentní forma zábavy pro široké spektrum zákazníků. Naším cílem je spojit v každé hře několik elementů:

  • Zábavu a špetku napětí – úkoly jsou různorodé, nápadité a provázané s příběhem na pozadí hry.
  • Pohyb – zaměřujeme se primárně na outdoor hry, které vás provedou zajímavými zákoutími města.
  • Turismus a poznávání míst – úkoly a šifry se snažíme propojit s památkami nebo historií města.
  • Týmovou spolupráci a rozvoj – náročnost úkolů a šifer nastavujeme tak, aby byly pro většinu účastníků přiměřenou výzvou. Hledání společného řešení přináší množství neopakovatelných zážitků.
  • Soutěž – ve vybraných hrách nabízíme možnost soutěže pro více týmů současně. V každé z her se můžete porovnat s tabulkou nejlepších.

Teambuilding vytváříme pro vás na míru. Program designujeme ve spolupráci se zástupci vaší firmy tak, aby byl, kromě zábavy pro zaměstnance, zaměřený i na vaše rozvojové potřeby. Širokou škálu aktivit propojujeme společným tématem nebo příběhem, jejichž vyústěním je společný výtvor nebo neopakovatelný zážitek. Náročnost úkolů je nastavena podle složení účastníků a vašich potřeb. Přinášíme inovativní pohled na teambuilding prostřednictvím netradičních aktivit zaměřených na propojení zábavy s rozvojem a posílením týmového ducha. Našim cílem je, abyste z akce odešli plni zážitků, energie a s dobrým pocitem.

Rodinná dobrodružství. Sami jsme otcové a pro své děti každoročně připravujeme týden plný dobrodružství, příběhů a poznávání. Naše skupina se za posledních šest let rozrostla na čtyřnásobek. A programy jsou stále více propracované – včetně vlastní hymny, tvůrčích workshopů, příběhů a dětských šifer. Pokud nemáte čas nebo sílu vymyslet a zorganizovat zážitkový program pro své děti, nabízíme vám naše nápady a zkušenosti. Program vám připravíme a zorganizujeme a vy můžete zažít neopakovatelné dobrodružství se svými dětmi bez starosti.

Firma Pod klobúkom vznikla na základě zkušeností s přípravou šifrovacích her ve volném čase. Šifrovací hry pro kamarády a dětské dobrodružné hry se v posledních letech staly nedílnou součástí našich setkání a chat. Nadšení a zpětná vazba účastníků našich her nás přivedly na myšlenku začít se této oblasti věnovat profesionálně.

Těšíme se na setkání s vámi při některé z našich her nebo teambuildingů.

Napište nám

Kontakt : info@podklobukom.sk 
© Copyright 2017. All Rights Reserved.